סימולצית מרכז הערכה (מס”ר / מרק”ם)

סקירה כללית

סימולציית מרכז הערכה

סימולציה שמדמה את החלק של מרכז ההערכה שבמבחן מהפרט הכי קטן ועד הפרט הכי גדול, במטרה לתת לך להתנסות בחווית המבחן כמו שהיא הולכת להיות במבחן האמיתי,
כדי שבמבחן הכל כבר יראה לך מוכר, ותחושת החוסר ודאות והלחץ תפנה את מקומה לתחושת בטחון ושליטה במצב.

הסימולציה מורכבת מסבב רציף של תחנות של ראיונות אישיים, סימולציות ודילמות עם מראיינים ושחקנים מקצועיים. כל תחנה תימשך 10 דקות כמו במבחן ומספר התחנות זהה לזה שיהיה לך במבחן.
בתקופת הקורונה לאור השינויים שעבר המבחן הסימולציה התעדכנה ותתקיים בפורמט המבחן החדש, כדי להתאים את החוויה שלך ברמה הכי מדויקת למה שמחכה לך במבחן. לכן יהיו לך בסימולציה 6 תחנות, ובחלקן יחכה לך מראיין שיראיין אותך דרך מחשב.

הסימולציה נמשכת כשעה ורבע.
לאחר הסימולציה כל המראיינים והשחקנים שראיינו אותך מתכנסים לשעתיים נוספות שבהן הם יערכו השוואות ויעשו אינטגרציה של התפקוד שלך בתחנות השונות בסימולציה.
לאחר מכן, כשיהיה לנו משוב מדויק עבורך, אתאם איתך שיחה אישית בזום או בווטסאפ בשעה נוחה לבחירתך, ובה אעביר לך את המשוב שדייקנו עבורך.
(משך המשוב משתנה בהתאם לצורך ולביצועים שלך ונמשך בממוצע כחצי שעה).

במשוב יש לי 2 מטרות:
1. לחדד לך את העיקר והתפל האישי שלך- לדייק לך איזה דברים הכי בוערים ודחופים לשיפור ועבודה נוספת שלך כדי להשתפר. כלומר מעבר לכך שנדבר על הדברים שעשית יותר ופחות טוב, אעזור לך להבין “איפה נמצא הכסף”- מה הדברים הכי מהותיים אצלך ששיפור שלהם יוביל אותך לשיפור משמעותי בציון שלך.
2. לעזור לך לצאת עם תוכנית עבודה ברורה ופרקטית- שבה נפרט איך יהיה באפשרותך לשפר את הדברים שדורשים שיפור. כלומר הנחיות וטיפים מעשיים איך לקחת את הנקודות הבעייתיות שאיתרנו ומה לעשות בפועל כדי לשפר אותן ולהתקדם, באופן שיאפשר לך ליישם ולהטמיע את המשוב בפועל בביצועיך הבאים.

* לאחר הסימולציה ניתן לקבל במתנה צילומים של עצמך מהתחנות שביצעת למייל. זה יאפשר לך להריץ שוב בזמן אמת את מה שעבר בסימולציה ולהצליב מול הפידבק שקיבלת ממני, וכך להפנים אותו טוב יותר.
בשווי: 420 ₪ חינם!

1 מפגשים


כ-3 שעות

מחיר 950 ₪

שאלות נפוצות

מתי זה קורה?

כרגע נותרו 2 מקומות פנויים בכל אחת מהסימולציות הבאות:
*31.7 בשעה 13:00

מוריה את נמצאת בסימולציה?
כמעט תמיד כן. אני רוצה לראות אותך ולהתרשם ממך גם בעצמי. המראיינים והשחקנים בסימולציה הם בעלי ניסיון רב בתחומם ובעלי ניסיון של מספר שנים ספציפית בהכנה למבחני הקבלה לרפואה.
ועדיין… בשביל השקט הנפשי שלי והפרפקציוניזם הידוע לשימצה שלי, אני רוצה לראות אותך פיזית גם בעצמי:-)

מוריה אפשר לתרגל איתך אישית מספר תחנות?
כן. בשביל זה נועדו השעות הפרטניות, בהן נוכל לתרגל שנינו מספר תחנות ברצף עם פידבק ישיר ממני בלייב ככל שיאפשר לנו הזמן.

מה ההבדל בין סימולצית מרכז הערכה לשעות אישיות בהן מתרגלים איתך תחנות?
שאלה מעולה! בסימולצית מרכז הערכה מספיקים לתרגל 6 תחנות, בעוד שבשעה אישית על פי רוב מספיקים כ- 3 תחנות.
בנוסף בסימולצית מרכז הערכה מתרשמים ממך מספר בוחנים במקביל (נכון לתקופת הקורונה- 6 מראיינים ועוד 2 שחקנים) ויוצרים עבורך משוב “הוליסטי” המורכב ממספר זוויות ראיה, בעוד שבשעה האישית המשוב הוא ישירות מההתרשמות שלי.
והבדל אחרון- בסימולצית מרכז הערכה החוויה היא בדיוק כמו במבחן כולל כל פרט טכני קטן כמו הכרוז שמודיע לך להיכנס לתחנה ודברים נוספים שברגע האמת עלולים להתברר כמלחיצים. לכן היא נותנת חווית מבחן אותנטית מאוד, בעוד בשעה האישית הסטינגס הוא יותר מאפשר, לטוב ולרע:-)

אז מה עדיף? סימולצית מרכז הערכה או תרגול פרטני?
התשובה הראשונה שלי היא שגם וגם:-) כי בכל אחד מהם יש יתרונות מסוימים שאין בשני.
והתשובה השניה שלי היא שזה תלוי. תלוי במה שחשוב לך להפיק מההתנסות הזו.
אם חשוב לך להתנסות בחווית המבחן והלחץ שסביבה הייתי מציעה לך להגיע לסימולציה.
אם הצטברו לך שאלות אישיות שחשוב לך לקבל עליהן מענה או שהיית רוצה לקבל ממני משוב ישיר ומיידי על סוגי תחנות שונים מיד לאחר ביצוע כל תחנה, הייתי מציעה לך לבוא לתרגול פרטני.

איך זה נראה בפועל? אפשר הצצה?
בטח בכיף(: הנה: