בינת וייסמן

הגעתי אל ההכנה של מוריה במהלך מחקר קטן שעשיתי בתחום ההכנות למבחני מו"ר ומרק"ם, ולאחר שהשוויתי בין ההכנות, הגעתי למסקנה שהקורס של מוריה הוא זה הנותן את התמורה הגדולה ביותר ביחס לעלות ובאופן כללי מציע את ההכנה בעלת המבנה והתוכן הטובים ביותר. הקורס מצא חן בעיני עד כדי כך שבחרתי בו על אף המרחק הגיאוגרפי וחרף העובדה שהייתי חיילת באותה תקופה והנסיעות לא הקלו על השילוב בין ההכנה לבין השירות הצבאי...
ואכן גיליתי שזו הייתה החלטה מצויינת!
יותר מכל דבר אחר, הקורס של מוריה לימד אותי לחשוב בצורה נכונה:
להבין את כלל האספקטים של מצב מסויים, להצליח לראות דרך עיניו של אדם אחר כלשהו אך בה בעת לא להתיימר להיות במקומו, לסלק שיפוטיות כלפי האחר ולהפנות אותה באופן מושכל כלפי עצמי.
אלה הן בעצם התכונות שנדרשות ממועמד ללימודי רפואה שעובר את מבחני המו"ר והמרק"ם המורכבים הללו.
מעבר לכך, זהו הקורס היחיד מאלה שנתקלתי בהם, שמציע שתי סימולציות מלאות למבחן הביוגרפי הכתוב, ושתי סימולציות מלאות ליום התחנות! זאת בנוסף לשפע של חומר לתרגול והכוונה מדוייקת של מוריה על מה לשים דגש.
אני יכולה להעיד שמבחינתי הסימולציות היו החלק המכריע בקורס, ומהן למדתי יותר מכל מה וכיצד ניתן לשפר.
אבל המרכיב החשוב ביותר בקורס הוא מוריה עצמה, שהיא מדריכה יוצאת דופן במסירות שלה לתלמידים, ביכולת החדה לזהות את המעלות ואת הנקודות החלשות של כל אחד ואחת וללמד אותנו להפיק את הטוב ביותר מעצמינו.
היא בנתה את הקורס באופן מאוד מחושב ועם הסברים מפורטים ותרגילים רבים ומגוונים כך שהכלים שהוא מעניק תואמים לחלוטין את הכישורים הנדרשים במו"ר ובמרק"ם.
לשמחתי הרבה, קיבלתי ציון גבוה במו"ר שאיפשר לי להתקבל לטכניון, לאוניברסיטה העברית ולאוניברסיטת תל אביב וכיום אני סטודנטית לרפואה בטכניון.

דנה בן יעקב

ניגשתי שנה שעברה בפעם הראשונה למבחן המור ועם המלצות בחרתי להעזר בהכנה של מוריה. מהרגע הראשון הרגשתי שהגעתי למקום מקצועי ושמוריה מכירה את המבחן בצורה הכי טובה ומעמיקה שיש. הדבר שהכי אהבתי בהכנה של מוריה היה היחס האישי, הקבוצות הקטנות והתרגולים (גם של תחנות וגם של המבחן בכתב) שגרמו לי להגיע למבחן עם הרבה יותר ביטחון. מוריה עזרה לי להבין איך להתנהל במבחן אבל עדיין להשאר מי שאני ... ולהבליט את התכונות הטובות שלי החוצה. בקיצור, ממליצה בחום ובהצלחה לכולם!

נואי נעים

מאוד ממליצה על ההכנה של מוריה. הגעתי אליה עם ציון מו"ר קודם נמוך ובלי המון אמונה שזה יכול להשתנות. מעבר לסימולציות המעולות שמדמות בצורה הכי טובה שיצא לי לעשות את יום הבחינה, החומרים והכלים שמוריה נותנת, היא גרמה לי לחזור להאמין בעצמי וביכולת שלי להוציא ציון לקבלה. שיפרתי את הציון הקודם ב-30 נקודות ולא הייתי מצליחה לעשות את זה בלעדיה:) תודה מוריה!!!".
clientimage clientimage

טל שמש

הייתי ממליץ על ההכנה של מוריה בגלל היחס האישי, בגלל רמת ההשקעה והמקצועיות. בגלל האמונה של מוריה שניתן מאוד להשתפר ביכולות הקשורות לבחינה (היא עשתה זאת בעצמה וזה מאוד אמין, וכך קל להאמין שגם אתה תוכל). הייתי ממליץ על המסגרת הקבוצתית, כמובן עם אפשרות לקבל חיזוק פרטני. אני חושב שיש שילוב טוב בין תוכן לתהליך. כלומר בין המאמצים שיש להשקיע בכתיבה, בביוגרפי וכו'- לבין ההתמודדות עם לחצי הבחינה, הערך העצמי וכו'. הדגש על שניהם חשוב ויש איזון טוב בינהם בקורס. תודה מוריה!!!".

שני בנימיני

מוריה מדהימה! יחס אישי, מתאימה את עצמה לצרכים של המועמד, מסבירה מעולה ונותנת פידבקים טובים. מאוד עזרה לי בכל התהליך! מומלץ בחום!!
clientimage clientimage

חן מספר על ההכנה למבחני המו"ר מרק"ם

נועה מספרת על ההכנה למבחן המרק"ם

נופר מספרת על ההכנה למבחן מור ומרקם

מעין מספר על ההכנה למבחן מו"ר

עדן מספרת על ההכנה של מוריה

יעל חזן

הקורס נוגע בתקשורת בין אנשים, וככזה הוא נותן כלים לעבודה עם ומול אנשים מעבר להכנה למבחני המו"ר והמרק"ם. למוריה יש ידע מקצועי רחב ויכולת לראות מצבים בצורה חדה, ולתת זווית ראייה שעוזרת בדיוק עצמי. מעבר לזה הרגשתי שחשובה לה ההצלחה של כל אחד ואחת, כך שמי שעובר איתה את הדרך הזו, נמצא בידיים טובות.

שלי תמיר, לומדת בבאר שבע

"אני חושבת שהקורס מכין בצורה מצוינת למבחן האמיתי, ונותן דרך חשיבה נורא טובה לקראתו. קיבלתי המון טיפים חשובים, לגבי איך להציג סיטואציה, איך לבחור סיטואציה, איך לפתוח את הראש בדילמות, ממה להיזהר במשחקי תפקידים וכו'. אהבתי את הגישה האמיתית, שלא מכוונת ל"משחק" או להצגת דמות במבחן, אלא עזרה לי להבין איך אני מוציאה ממי שאני את הטוב ביותר. בנוסף, אהבתי את הסימולציות של מרכז ההערכה ושל הביוגרפי, שאין לי ספק שאפילו רק תרגול שלהם הוא משפר את התפקוד בבחינה עצמה. אני יוצאת מהקורס עם טיפים חשובים וראייה חשובה לקראת המבחן ובאופן כללי. אני חייבת להגיד שאני מרגישה שהקורס הכין אותי מצוין גם לראיון בבן גוריון (תכונות אופי, סיטואציות מהחיים, העלאת בטחון עצמי, דילמות רפואיות ודרך חשיבה רחבה… כל אלה רלוונטיים גם לשם). מוריה, את מדהימה! תודה על העזרה הכנה שלך, הרגשתי שבאמת חשוב לך שאצליח וזה לא מובן מאליו."

עמית אלעד

מאוד ממליץ על הקורס של מוריה! מעבר לכך שהיא מקצועית, משלבת תכנים של קואוצ׳ינג ומנגישה את החומר בצורה טובה ונוחה, היא אחת המדריכות הכי אכפתיות והכי משקיעות שהכרתי - נותנת כלים רבים המותאמים אישית, מקיימת שיחות לתוך הלילה ומשובים אישיים של שעות, עורכת בדיקות של סימולציות ועוד ועוד. מומלץ :)

מרינה – שיפרה ב- 30 נקודות והתקבלה לטכניון

"לפי דעתי היחס האישי שהיה בקורס זה הכי חשוב! ההתייחסות לשאלון הביוגרפי מאוד הועילה. שני ימי הסימולציות היו מאוד יעילות ומאוד יפה שנתתם משוב. אהבתי מאוד את ההודעות ששולחים במייל בנוגע לסיכום כל מפגש!"

אדי – התקבל לכל המקומות אליהם הגיש מועמדות

"המון יחס אישי ותשומת לב, המון עידוד, ימי תחנות מושקעים באווירה טובה, כלים מעולים מעולם הקאוצ'ינג, המון אכפתיות, אי הקפדה על הזמנים לטובת הלקוח :)"

אביעד, לומד בעברית

"אסטרטגיות הפעולה לכל סוגי השאלות היו מאוד נכונות ושיעורי הבית עזרו לעבוד על זה. הסימולציות היו מאוד טובות ועזרו לחוות את תחושת המבחן, לקבל פידבק ולהשתפר. מוריה ממש השקיעה מעצמה והרגשתי שיש לי מענה למה שאני צריך".

עומר שיפר ב- 35 נקודות, לומד בעברית

"היו נקודות לא פשוטות לאורך הדרך, היו לי המון חששות, פחדים, ותהיות. דרכך המיוחדת שתלת בי תקווה וכוחות לא לפחד מהדרך ולהתקדם בשלווה ובתקווה. אני חש המון הכרת הטוב על כל הסיוע וההכנה, שתרומתה לא תסולא בפז- הן במוכנות למו"ר, ולא פחות מכך: במתן פרספקטיבות חדשות לחיים."

שחף, ניגש בפעם השלישית ושיפר ב-27 נקודות ולומד היום רפואה בת"א

"אני חושב שהקורס היה מאוד מקצועי וקולע. דרש עבודה קשה. עוזר מאוד למקד את העבודה על השאלות ומפריד בין העיקר לטפל. הסימולציות היו מצויינות, לא מקבלים תרגול שכזה בהרבה קורסים".

הדר – שיפרה ב- 40 נקודות, לומדת בטכניון

"הייתי ממליצה בחום על קורס זה. בגלל היחס האישי, המקצועיות שיש, ההתייחסות לשאלון, התרגולים, ההערות והפידבק שמקבלים".

ראובן, שיפר ב-143 נקודות ולומד היום בעברית

"הלכתי להרבה הכנות, וזה המקום היחיד שמתרגל ומלמד את הגישה למבחן, וההתמודדות עם הלחץ וכל מה שמסביב לו".

איתן – שיפר מ- 163 ל- 221, לומד בעברית

"אני מרגיש שהפעם הבנתי טוב את הראש של המבחן. הרגשתי שהסימולציות ממש דימו את המבחן האמיתי וההכנה איפשרה לי להתכונן. צפו דברים שלא הייתי מודע לחשיבותם כמו שפת גוף וצורת כתיבה בביוגרפי".

עמית – שיפר ב- 32 נקודות

"תמורה טובה מאוד ביחס לעלות, יחס אישי, גישה מקדמת ומשפרת!"

אהרון – שיפר מ-175 ל-220. לומד היום רפואה בעברית

"באופן כללי הנחיות העבודה, גם על הביוגרפי וגם על הדילמות והראיונות, היו מאוד ברורות. בקורס שלקחתי שנה שעברה לא קיבלתי כלים מדוייקים ושלבי עבודה ברורים בכתיבה הביוגרפית, מה שלדעתי מנע ממני להבין את הראש של המבחן. בנוסף, הסימולציות- גם של הביוגרפי וגם של יום התחנות עזרו לי מאוד גם בהפחתת הלחץ וגם בהבנה יותר טובה של הראש של המבחן"

ספיר, קיבלה 223 ולומדת באוניברסיטת ת"א

"אני ממליצה על הקורס של מוריה בחום. אין תחליף בעיני להתנסות בסימולציות לפני המבחן האמיתי. הידע שקיבלנו, בנוסף להתמודדות עם המיונים שנעבור עזרו להפיג את החששות והלחצים מתהליך המיון. במבחן התוצאה הגעתי למבחן האמיתי רגועה ומוכנה יותר, וזה התבטא בציון שלי".

יגאל, התקבל לכל האוניברסיטאות ולומד היום בת"א

"הייתי לגמרי ממליץ על הקורס. לדעתי את מצויינת- את רצינית מאוד, מבינה את המבחן ואת היכולות הנדרשות כדי להצליח בו. מסבירה את הדברים בצור ברורה ונראה שאת באמת רוצה בהצלחתנו, חשוב לך שנצליח. הרגשתי שאת יודעת להכווין אותנו גם ברמה הקבוצתית אבל הכי חשוב ברמה האישית פרטנית!"

גבי, לומד בטכניון

"הייתי ממליץ על ההכנה של מוריה בגלל היחס האישי, בגלל רמת ההשקעה והמקצועיות. בגלל האמונה של מוריה שניתן מאוד להשתפר ביכולות הקשורות לבחינה (היא עשתה זאת בעצמה וזה מאוד אמין, וכך קל להאמין שגם אתה תוכל). הייתי ממליץ על המסגרת הקבוצתית, כמובן עם אפשרות לקבל חיזוק פרטני. אני חושב שיש שילוב טוב בין תוכן, לתהליך. כלומר המאמצים שיש להשקיע בכתיבה, בביוגרפי וכו'- לבין ההתמודדות עם לחצי הבחינה, הערך העצמי וכו'. הדגש על שניהם חשוב ויש איזון טוב בינהם בקורס. תודה מוריה!!!".

אליהו, קיבל 235 והתקבל לעברית, לת"א ולטכניון

"היחס האישי של מוריה היה מאוד משמעותי. מהעבודה בקבוצות היה ניתן ללמוד הרבה מאיך שאחרים חושבים, איך הם ניגשים למשימות וכד'. היתה תחושה שמאוד אכפת ורוצים שנצליח. בנוסף, היתה חוויה של מקצועיות- גם הקפדה על פרטים, גם בהירות לגבי עיקר ותפל ומה חשוב בכל משימה (ביוגרפי/דילמות וכד'). אהבתי גם את זה שהתארחנו בבית, זה נתן לי תחושה של נינוחות והיה לי קל יותר להיות עצמי. הסימולציות חשובות ביותר והיו איכותיות מאוד, והתכנים היו טובים ומקדמים".

מורן, לומדת באוניברסיטת ת"א

"הקורס חשף אותי וענה לי על כל השאלות שהתעוררו אצלי על תהליך המיון. בנוסף, השיעורים שקיבלנו והתכנים שמוריה העבירה לנו באמת סייעו לי להכיר את יכולותיי ומגבלותיי וללמוד להתנהל במסגרתם. ההתנהלות בקבוצות הקטנות גם כן קלעה בדיוק למטרה, כי נחשפתי למגוון סיפורים ונקודות מבט אך לא באופן עמוס מדי".

אביתר, לומד בעברית

מוריה היא מדהימה, מדהימה, מדהימה. אכפתית בטירוף, מקדישה 200% גם מבחינת הזמן, וגם מבחינת העניין והעומק. כיף לדבר איתה וזה כל כך חשוב ספיציפית במבחן הזה. הסימולציות והמבחנים היו מעולים וגרמו לי להרגיש הרבה יותר רגוע ומוכן, הם היו מגוונים, בהשתתפות מראיינים רבים, וגם המשובים היו אחלה. קבלנו סיכומים מעולים של השיעורים, שיעורי בית מסודרים, והיה נורא ברור מה צריך לעשות. היה לי פשוט כיף, באמת. נהנתי להגיע בכל פעם. הרגשתי יותר בטוח ויותר מוכן והרגשתי שאני בידיים טובות. תודה ענקית".

עומר, קיבל 231 ולומד בטכניון

"היחס האישי היה מעולה. התכנים הועברו בצורה ברורה- גם הבסיסיים וגם האקסטרה. הסימולציות היו ברמה גבוהה מאוד – הרגשתי שהיו מאוד מדמות את המבחן האמיתי. אני מרגיש שהמישוב תרם לי מאוד. שיקף לי את נקודות החולשה והחוזקה בצורה חכמה ובונה. והכי חשוב הרגשתי שהנקודות שקיבלתי הן פרקטיות ומותאמות לי כדי שאוכל ליישמן ובסופו של דבר להביא את עצמי לידי ביטוי בצורה מיטבית."

נעמה, ניגשה פעם שניה, לומדת בתוכנית ה-4 שנתית בת"א

"הקורס לא רק שם דגש על הכנה מקצועית אלא גם על גישה ובטחון עצמי, שזה לא פחות חשוב לדעתי ועזר לי להסתכל על התהליך באור הרבה יותר חיובי. אני חושבת שהסימולציות היו בנויות טוב ובאמת הכינו ללחץ של המבחן האמיתי. הקורס הכיל גם ש.ב. שלי באופן אישי זה מאוד עזר, בעיקר כי שנה שעברה לא ידעתי איך להתכונן ומה כדאי לעשות. הקורס בעצם הכין אותי מבחינה פרקטית מה כדאי לעשות. אהבתי ממש את הספר שהבאת לנו. היה ממש מעניין לקרוא אותו והוא לגמרי פתח לי את המחשבה. אהבתי גם את הדרכים היצירתיות שהשתמשת בהן כדי לעזור לנו להיפתח, להעלות את הבטחון העצמי ולמצוא סיפורים(-: אני ממליצה בחום על הקורס כי הוא מאוד מסודר, מאוד מקיף ומאוד מכווין אנשים שלא בטוחים מה לעשות ואיך להתכונן(-: קיבלתי בקורס קודם כל בטחון עצמי יותר גבוה, חשיבה חיובית וגם כלים של איך לתקוף את המבחן ואיך להתכונן אליו. ההכנה שעשית על ידי סימולציות שמדמות את המבחן האמיתי זו לדעתי הדרך הכי טובה להתמודד עם המבחן."

מיכאל, לומד בעברית

הקורס של מוריה פשוט מדהים. קורס שיכין אותך בצורה האולטימטיבית ללימודי הרפואה. מוריה המקסימה מעבירה את החומר הנלמד בצורה מקצועית ביותר. מעבר לכך היא בנאדם ישר, הגון, אמין, מסור וקשוב. מומלץ בחום רב חברים. לא תתחרטו!